نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی بنگاه های کوچک و متوسط

شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران و سازمان توسعه تجارت ایران

نمایشگاه بین‌المللی توانمندی‌های صادراتی بنگاه‌های کوچک و متوسط با تمرکز بر ظرفیت‌های صادراتی بنگاه‌های کوچک و متوسط ایرانی از تاریخ  6 الی 9 اسفند 1400 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. هدف این نمایشگاه، ارائه محصولات و خدمات صادراتی شرکت‌های کوچک و متوسط ایرانی و فراهم نمودن فرصتی برای صادرکنندگان ایرانی، شرکای تجاری و مشتریان بالقوه آنها به منظور تعامل نزدیک و مذاکرات حضوری می باشد.

این نمایشگاه با پشتیبانی سازمان های گوناگونی از جمله صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت علمی و فناوری ریاست ج.ا.ایران، وزارت تعاون، سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی و سازمان توسعه تجارت ایران برگزار می گردد.

این نمایشگاه با حضور صادرکنندگان برجسته از بین بنگاه های کوچک و متوسط در گروه های مختلف کالا و خدمات، به شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان فرصتی برای شبکه‌سازی، آشنایی با پتانسیل‌های صادراتی ایران و تبادل نظر و بحث در مورد فرصت‌های تجاری متقابل را ارائه می‌دهد.

 درباره نمایشگاه

  • اطلاعات اولیه

این رویداد از تاریخ 5 الی 8 اسفند 1400 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران و در فضایی به وسعت 10 هزار متر مربع برگزار می گردد. دستگاه‌های مختلف دولتی از جمله معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی، شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران و سازمان توسعه تجارت ایران از این نمایشگاه حمایت می نمایند.

  • مجری

شرکت نمایشگاهی میثاق فریوران مجری برگزاری نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی بنگاه های کوچک و متوسط می باشد که این نمایشگاه را با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران برگزار می نماید. شرکت نمایشگاهی میثاق فریوران سابقه طولانی در برگزاری نمایشگاه های داخلی و بین المللی را دارد. برای اطلاعات بیشتر در خصوص توانمندی های این مجری به وب سایت www.amolfair.ir  مراجعه نمایید.

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی

این رویداد از تاریخ 5 الی 8 اسفند 1400 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران و در فضایی به وسعت 10 هزار متر مربع برگزار می گردد.